Bestyrelsen pr. 27.maj 2021:

Formand:
Helge From
Medlem af Organisations Bestyrelsen
Violens Kvarter 5
E-mail: formand@niveroden.dk

Næstformand og Sekretær:
Paul Tempels
Medlem af Organisations Bestyrelsen
Kastaniens Kvarter 52
Telefon: 29 71 77 88
E-mail: paul@niveroden.dk

Kasserer:
Jesper Grundsø de la Motte
E-mail:jesper@niveroden.dk

Medlem af bestyrelsen:
Kirsten Rasmussen
Repræsentant i Fredensborg Boligselskab
Margerittens Kvarter 49
Telefon: 20 65 75 43
E-mail: kirsten@niveroden.dk

Medlem af bestyrelsen:
Lars Valbak
Repræsentant i Fredensborg Boligselskab
Kastaniens Kvarter
E-mail: lars@niveroden.dk

Medlem af bestyrelsen:
Finn Bang Andersen
Margerittens Kvarter 48

Medlem af bestyrelsen,
Jimmi Stolpe
Æblets kvarter 8
+45 30 44 11 78
jimmi@niveroden.dk





Suppleanter:


1.suppleant: 
Ellen Rosenstand
Violens Kvarter 10

2.suppleant
Sara Mesfun
Valmuens kvarter 24
E-mail:sara@niveroden.dk

Mailadresse til Bestyrelsen: