Bestyrelse

Bestyrelsen pr. 11.november 2021:

Formand og Sekretær:

Paul Tempels

Kastaniens Kvarter 52

Telefon: 29 71 77 88

E-mail: paul@niveroden.dk

Næstformand:

Jesper Grundsø de la Motte

E-mail:jesper@niveroden.dk

Kasserer:

vacant

Medlem af bestyrelsen:

Lars Valbak

Medlem af Organisations Bestyrelsen

Kastaniens Kvarter

E-mail: lars@niveroden.dk

Medlem af bestyrelsen:

Finn Bang Andersen

Repræsentant i Fredensborg Boligselskab

Margerittens Kvarter 48

E-mail: finn@niveroden.dk

Medlem af bestyrelsen:

Jimmi Stolpe

Repræsentant i Fredensborg Boligselskab

Æblets kvarter 8

+45 30 44 11 78

E-mail: jimmi@niveroden.dk

Medlem af bestyrelsen,

Gerhard Westphal

Æblets kvarter 67

E-mail: gerhard@niveroden.dk

+45 20 30 48 60

Suppleanter:

1´ste suppleant:

Ellen Rosenstand

Violens Kvarter 10

E-mail: ellen@niveroden.dk

2´en suppleant:

Kirsten Rasmussen

Repræsentant i Fredensborg Boligselskab

Margerittens Kvarter 49

Telefon: 20 65 75 43

E-mail: kirsten@niveroden.dk

Mailadresse til Bestyrelsen:

bestyrelsen@niveroden.dk